Met Etiket'ten Yüksek Kaliteli ve Çevre Dostu Yeni Baskı Folyoları

Met Etiket, distribütörlüğünü yaptığı MACtac ve Poli-tape ürünlerinin yanına, 2016 yılından beri Avrupa’nın geniş ürün yelpazesine sahip yüksek kaliteli ve tamamen çevre dostu (Solvent-Free) baskı folyolarının distribütörlüğüne başlamıştır.

Dijital baskı pazarında, grafik, dekorasyon, tekstil ve etiketleme alanlarındaki farklı teknolojiler için kaliteli malzemelerden oluşan geniş bir yelpazede deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiple hareket eden firma, rekabet avantajı, yeni ve karlı iş fırsatları İçin Türkiye’de Met Etiket firmasını tercih etti.

Firma, çevre sorumluluklarına% 100 bağlıdır. Bu çevreye ve yeni teknolojilerin uygulanmasına zarar vermeyen ürünlerin geliştirilmesinden sıkı üretim kurallarına uyan ambalaj ve imalat süreçlerine kadar uzanır. Ürünlerinde, yüksek kalite ve dayanıklılığı ön plana alırken, solvent, UV, latex ve su bazlı baskı teknolojisindeki mürekkeplerle kusursuz bir bağlantı sağlamaktadır. Hem geniş ürün yeplazesi hemde ebat seçenekleri ile müşterilerine farklı alternatifler sunmaktadır.