Yumuşak Kadife Dokunuşlu Laminasyon Filmleri; Soft Touch

Derprosa, Met Etiket güvencesiyle Türkiye’de satışlarını sıkı ve özverili şekilde arttırmaya devam etmektedir

SOFT TOUCH, İspanyol firması Derprosa tarafından laminasyon uygulamaları için geliştirilen filmdir. Vernik uygulamalarına alternatif olarak baskıları korumayı mükemmel sağlayan dokunsal özelliklere sahip ilk BOPP filmlerdir.

Yeniliklere güçlü şekilde bağlılığını gösteren Derprosa, ürünü geliştirmeyi, pratik problemleri çözmeyi ve SOFT TOUCH filminin mükemmel kalitesini sağlamayı başarmış ve bu da uluslararası pazarda geniş bir yelpazeyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

SOFT TOUCH'un başarısı ile benzer özellikler ve görünümdeki diğer ürünler piyasaya sürüldü. Fakat pratikte bu ürünler işlevlerini doğru bir şekilde yerine getirmekte olduğu belirtilse de, markaları için ters sonuçlar vermektedir. Derprosa'dan sadece SOFT TOUCH, kadifemsi hissini kaybetmeden, standart bir filmden yüzde 50 daha mat olan bir etkiyle suya ve alkole karşı tam bir direnç ve renklerin vurgulanmasını sağlayarak SOFT (yumuşak dokunuş) kaplamanın korunmasını garanti eder. Mevcut bir ürüne uygulanan yenilik, Derprosa'nın aynı seride başka filmler geliştirmesini sağladı. Metalik mürekkeplere gerek kalmadan, metalik efektlerle renkli baskıya izin veren mat metalik bir versiyon, Elegance Black adlı filmin siyah versiyonu SOFT TOUCH özelliklerini korurken benzersiz laminasyon çözümleri sunmaktadır.

Derprosa, seçkin ve lüks ürünler için orijinal filmlerin yaratılması üzerine odaklanarak, görüntünün dikkat edilmesi gereken özel ürünlerdeki yüzeylerin kalitesini garanti etmektedir.